Naudodamiesi mūsų interneto svetaine, Jūs išreiškiate sutikimą su mūsų vykdoma slapukų politika, įskaitant slapukų įrašymą bei jų naudojimą, būtiną tam, kad galėtumėte visapusiškai naudotis mūsų svetainės funkcijomis bei joje teikiamomis paslaugomis. Jei nesutinkate su slapukų naudojimu, pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus, vadovaudamiesi UAB „CREDITCO“ svetainės naudojimo taisyklių 6 dalies „Slapukų naudojimo politika“ nustatyta tvarka.
Naujienos

UAB "CREDITCO" pradeda platinti mokėjimo korteles su vartojimo kreditu

Paskelbta 2015-03-17 

Nuo šių metų kovo UAB „CREDITCO“ plečia savo paslaugų spektrą ir pristato naujieną – mokėjimo kortelę su vartojimo kreditu. Su kortele bus galima atsiskaityti visose prekybos vietose ir išsigryninti visuose bankomatuose pažymėtuose MasterCard ženklu. Ši vartojimo kredito kortelė yra išduodama nemokamai, palūkanos skaičiuojamos tik nuo panaudotos kredito dalies, o kreditą galima grąžinti lanksčiai iki kortelės galiojimo pabaigos.

 

Per paskutinius metus bankai ženkliai sumažino savo skyrių skaičių, todėl vartotojai pradėjo intensyviai naudotis greitųjų kreditų kompanijų paslaugomis, kurios yra labiau prieinamos, tačiau brangios. Paslaugos nišą tarp bankų ir greitųjų kreditų kompanijų galėjo užpildyti bendrovė, turinti inovatyvų produktą ir žemos savikainos galimybę.

UAB “CREDITCO”, kuri teikia vartojimo kreditų išdavimo tarpininkavimo paslaugą, nutarė įdiegti mokėjimo kortelių su vartojimo kreditu paslaugą. Vartotojas gali pasirinkti kokios kompanijos vartojimo kreditą pageidauja gauti į kortelę arba mes pateiksime geriausią pasiūlymą iš keleto vartojimo kredito kompanijų: išduodami vartojimo kreditai iki 10 000 EUR, vidutinė metinė palūkanų norma 50 proc., palūkanos skaičiuojamos tik nuo panaudotos kredito dalies, o kortelė išduodama nemokamai iki 36 mėn. laikotarpiui.

Šia paslauga labai patenkinti ne tik gyventojai, bet ir pačios vartojimo kredito kompanijos. Tikimasi, kad taip sumažės vartojimo kredito palūkanos, pagerės vartotojų aptarnavimas, padidės veiklos efektyvumas bei atsiras daugiau skaidrumo išduodant vartojimo kreditus. Prisijungti prie mokėjimo kortelių su vartojimo kreditu išdavimo pasiūlėme vartojimo kredito kompanijoms veikiančioms ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES valstybėse.

 

Kortelių lėšos laikomos „Barclays“ banke, o greitam ir saugiam piniginių operacijų vykdymui „CREDITCO“ sudarė sutartį su pirmaujančiu elektroninių mokėjimų apdorojimo centru „Global Processing Services“, kurio paslaugomis naudojasi daugelis užsienio bankų ir kompanijų.


Dienos naujiena!

Paskelbta 2015-03-10 

MasterCard sėkmingai pabaigė UAB „CREDITCO“ licencijavimą ir suteikė banko identifikacinį numerį (BIN) 529987. 


Paskelbta 2015-03-05

Jungtinės Karalystės Finansinių paslaugų priežiūros tarnyba (FCA) išdavė UAB „CREDITCO“ leidimą platinti mokėjimo korteles.

 

 

 

 

   

 

 Archyvas